הפקות ושיווק אירועי תרבות

טל' 08-9349720  פקס 08-9349733

HOME
בלוז לנעמי
תמר גלעדי

אמנם את נעמי שמר אין צורך להציג, אבל יש צדדים בכתיבתה ובאישיותה הצבעונית, שפחות מוכרים לציבור הרחב.

הזמרת תמר גלעדי, כלתה של נעמי, מביאה את הצדדים הללו לידי ביטוי בעיבודים חדשים לשירים מוכרים יותר ומוכרים פחות של נעמי.

ההיכרות האישית, האיכויות של תמר כמבצעת והאנקדוטות מחייה של נעמי, שהיא שוזרת בחן בין השירים, מציירות את נעמי שמר באור חדש, אותנטי, מפתיע ומעניין!

המופע, בו משתתפים טובי הנגנים בארץ, כולל בין השאר את השירים "העיר באפור", "לשיר זה כמו להיות ירדן", "אור", "סימני דרך", "חורשת האקליפטוס" וכמובן קלאסיקות נוספות.

תמר גלעדי 

תמר גלעדי פרצה לתודעה בשנת 2000 בעקבות הצלחת שיר הנושא של אלבום הבכורה שלה "האהבה מתה", שכתב והלחין המוסיקאי המוערך אריאל הורוביץ, בנה של נעמי שמר ז"ל, ושותפה לחיים של תמר. השיר זכה בפרס "שיר השנה של אקו"ם" ובהשמעות רבות.

מאז הוציאה תמר עוד שני אלבומים : "גן חורפי" ב – 2003 ואת "סוג של ורוד" ב- 2008 – אלבום ייחודי בו הלחינה תמר את מילותיה של הסופרת המוערכת לאה איני.

הקול וסגנון ההגשה המיוחדים של תמר, הובילו אמנים רבים מז'אנרים שונים במוזיקה הישראלית לשתף איתה פעולה, ביניהם: שם טוב לוי, מתי כספי, לאה שבת, ג'וזי כץ, גידי גוב, ארקדי דוכין, חמי רודנר ועוד.

מן הביקורות:

“את הפוטנציאל הכי גדול חשפה תמר גלעדי בעצמה… היא חשפה איכויות קול מפתיעות. אולי ‫הרצון להטביע משהו משלה בשירים הכה מוכרים גרם לה להיפתח, להחצין וגם להקצין במנעד ‫ובעוצמות…”  עמוס אורן “הבמה”

‫“על הבמה הרכב איכותי וחם, שמעניק ברק של מקצוענות… אין ספק שלגלעדי יש יתרון משמעותי ‫בזכות האנקדוטות המשעשעות שהיא מפזרת בין השירים מהיכרותה האישית עם שמר”. תימורה ‫לסינגר, ‪YNET
על הבמה:
שירה וגיטרה:             תמר גלעדי ‫
פסנתר וניהול מוסיקלי: רמי הראל ‫
קונטרבס:                  יוראי אורון ‫
תופים:                      איתן איצקוביץ’ ‫
עיבודים:                   תמר גלעדי ורמי הראל
 
Facebook
 gtarbut@012.net.il    גל תרבות   טל' 08-9349720  פקס 08-9349733