הפקות ושיווק אירועי תרבות

טל' 08-9349720  פקס 08-9349733

HOME
הומור וחשיבה חיובית כדרך חיים
הרצאה + מופע בשיתוף הקהל או הרצאה בלבד
עם פרופ' אריה סובר
ושלומי אלגוֹסי
הרצאה מעניינת, שתעשיר אתכם בידע רב, ותספק לכם כלים להדרך לחיים טובים ומאושרים בהיבטים - האישי, המשפחתי, התעסוקתי והחברתי. ההרצאה מועברת בדרך הומוריסטית ומצחיקה. הומור וחשיבה חיובית הם האמצעים היעילים ביותר לשיפור איכות החיים, ולחיזוק הבריאות הפיזית והנפשית של האדם.
הומור וחשיבה חיובית
הם תפיסת עולם - הדרך שלך להגיב למציאות
מרצה
פרופ' אריה סובר, חוקר הומור בעל מוניטין בינלאומי, מרצה במוסדות אקדמיים ולציבור הרחב בארץ ובחו"ל, פרסם מאמרים רבים וספרים בחקר ההומור והצחוק בתוך כך: "הומור כדרך חיים" ו "חשיבותה של אי-רצינות" בהוצאת כרמל ועוד. מייסד ויו"ר האגודה הישראלית לחקר ההומור.
קומיקאי
שלומי אלגוֹסי, בוגר הפקולטה לכתיבה דרמטית באוניברסיטת ת"א, השתלם בליצנות בקבוצת "Apple Circus Big" בניו-יורק ובבית ספר לקרקס "Circus Space" לונדון.
למי מיועדת ההרצאה? 
לקהל הרחב ,למקומות עבודה ,למסגרות חברתיות ,לרופאים, לגמלאים, לעובדים סוציאליים, למסגרות חינוכיות, לחדרי מורים, לתלמידים, למנהלי חברות ועוד. 
"ההרצאה הייתה מרתקת מהרגע הראשון, הרצאה מעניינת ומצחיקה!
פרופ' אריה סובר ניחן בידע רב בכל הקשור להומור וצחוק המסר עבר בקלילות ובחכמה. שלומי פשוט קומיקאי מצוין וקורע מצחוק,
כנראה בכל גיל." – (נטלי פונצ'ק אביסרור מנהלת תרבות הפנאי "בית בכפר" גדרה).
"תודות לפרופ' סובר ולשלומי אלגוסי, נכבדיי,
לעונג לנו להודות לכם על הצגה משותפת שלכם נושא ההומור והצחוק ביחסי העבודה בפני חברי ועדי הרופאים בכנס ההשתלמות שהתקיים בסוף השבוע האחרון בחיפה.
הצגת הדברים בצורה מאלפת ורווית הומור וצחוק כל כך שכנעה את כולנו בחשיבות ההומור והותירה אותנו בתחושה נפלאה של צחוק ושמחה. הדי התגובות החיוביות עד מאד אינם חדלים מלזרום אלינו. השכלנו ונהנינו עד מאוד." -
בברכה,
ד"ר משה קוסטינר, פרופ חגי ציון, ד"ר אלכסנדר לוין יו"ר הארגון, יו"ר חטיבת ביה"ח, יו"ר חטיבת
קהילה ארגון רופאי שירותי בריאות כללית
(ד"ר רחל הרצוג ארגון הרופאים- שירותי בריאות כללית)
על ההרצאה בלבד של פרופ' אריה סובר
הרצאה מרתקת שעושה שינוי. במשך כשעה יספר פרופ' אריה סובר, מומחה בינלאומי לחקר ההומור והצחוק, על סגולותיהם של ההומור, הצחוק והחשיבה החיובית בחיינו. כל מה שרציתם לדעת על ההומור והצחוק שמלווים אותנו מהרגע שאנחנו נולדים ולמשך כל חיינו, ועל הסיבות מדוע אנחנו צוחקים בכל הזדמנות אפשרית. על הקשר שבין הומור וחשיבה חיובית וההשפעות החיוביות שיש להם על בריאותנו הנפשית והפיזית. על החשיבות של הומור וצחוק להתפתחות הנפשית והקוגניטיבית של הילדים שלנו, על חשיבות ההומור להתמודדות עם קשיי החיים, על מרכזיותם של ההומור והצחוק בחיזוק המסגרת המשפחתית, על ההשפעה החיובית של ההומור והצחוק במקומות העבודה, ועל השימוש בהומור, צחוק וחשיבה חיובית לשיפור שביעות הרצון ומצב הרוח של המורים במסגרת עבודתם החינוכית, ולשיפור הישגי הלימודים של תלמידיהם. בסיום ההרצאה יענה פרופ' אריה סובר על שאלות הקהל.  
 
Facebook
 gtarbut@012.net.il    גל תרבות   טל' 08-9349720  פקס 08-9349733