הפקות ושיווק אירועי תרבות

טל' 08-9349720  פקס 08-9349733

HOME
הבלקניסטים
בלקן סווינג לילדים 
מופע מוזיקלי תיאטרלי בשיתוף הקהל
בלקן סווינג הוא מופע המספק באופן תיאטרלי, הומוריסטי וחוויתי הצצה לעולמם של שני סגנונות מוסיקאלים שונים אך עם זאת דומים מאד – הבאלקני והסווינג .
במהלך המופע מעבירים הנגנים מידע על כלי הנגינה השונים המשתתפים במופע – חצוצרה, סקסופון, טרומבון, טובה וכלי הקשה שונים, מה ההבדלים ביניהם? כיצד הם משלמים אחד את השני? כיצד מתנהלים באנסמבל? ומה כל אחד תורם למוזיקת הבלקן והסווינג?
באמצעות הומור נכיר את  הסגנונות מוזיקליים שונים – איך בטהובן היה נשמע בסווינג? מה הקשר בין מקצב שבע שמיניות ושיעור חופשי? ובכלל איך המוזיקה קשורה לחיי היומיום שלנו?

גם קצת היסטוריה תעלה במופע שלנו – האופן שבו מוזיקת כלי הנשיפה התגלגלה במרוצת השנים והפכה למוזיקת בלקן באזורים מסוימים ולסווינג באחרים; ואיך בסופו של דבר הגיעו לנוף הישראלי, שהרי גם אנחנו, כמו המוזיקה, בנויים מהרבה שילובים.

ההרכב נותן לכל הילדים הזדמנות להשתתף במפגש המוזיקלי ולא שוכח להסביר גם את הפרטים הכי בסיסיים כמו מהם תווים וצלילים ואיך הם מתבטאים בשני הסגנונות המוזיקליים בלקן וסווינג.

המופע לא רק מלמד ומצחיק הוא גם מעניק השראה ומומלץ לכל בית ספר על מנת להדגים לתלמידים כמה רחוק אפשר להגיע אם מתמידים ומתמקצעים.
בהשתתפות:

דרור ויידמן                סקסופון והנחיה
ברק הנר                   חצוצרה והנחיה
מעיין מילוא              טרומבון
אודי רז                    טובה
יואב אלקיים             כלי הקשה
המופע מאושר
ע"י
סל תרבות ארצי
 
Facebook
 gtarbut@012.net.il    גל תרבות   טל' 08-9349720  פקס 08-9349733