הפקות ושיווק אירועי תרבות

טל' 08-9349720  פקס 08-9349733

HOME
גלעד שגב
נועדנו 
מופע מיוחד
 
בימים אלה, הצליח גלעד לייצר מופע ייחודי מאד של מוסיקת עולם  בעל ערך תרבותי וחינוכי רב, המבוסס על תהליך חיפוש שורשים בין מזרח ומערב, ושמצליח להעביר דרך חווייתו  האישית מסע לחיפוש זהות שעבר.
במסע זה חזר גלעד לשורשים של כולנו: אל כלי הנגינה העתיקים, התפילות, הסולמות והמקצבים מהעבר, אל שירת הבקשות של יהדות ספרד, ותוך שילוב בין מזרח ומערב בדרך מקורית, חיבר אותם לכלים עכשוויים ליצירת חוויה מיוחדת וחדשה.
במופע שמשלב כלים אותנטיים (טאר, עוד, כלי הקשה ייחודיים), הקלטות מקוריות מבתי כנסת בעולם, יחד עם נגנים שנחשבים לטובים ביותר בארץ בתחומם, מעביר גלעד את הקהל את התהליך שעבר, תוך שהוא מלמד ומסביר על שורשיה של המוסיקה היהודית והישראלית, מאז ועד היום.  במסגרת המסע מטייל גלעד ב500 השנים האחרונות, בין שורשיו השונים, דרך יבשות שונות, ומצליח לחבר עבר והווה לאמת אחת משותפת.
בין התפילות איתן מנהל גלעד דיאלוג במופע נוכל למצוא את "אל מסתתר" ו"אור עליון", השייכות לשירת הבקשות הנודעת, אותה מתחילים לשיר בצאת חגי תשרי.
קל להעביר מסרים כשהחוויה התרבותית נשענת על להיטי הענק כמו
"אישה מהשמיים" ו"נועדנו",
שיחד היו לשירים המושמעים ביותר והמצליחים ביותר בשנה האחרונה,
והלהיטים "כל העולם", ו"שתי דקות",
יחד עם הלהיטים הגדולים של שגב משני אלבומיו הקודמים:
"
עכשיו טוב", "האהבה נשארת", "מותק שלי",
כמו גם שירים שכתב לאחרים: להיט הענק "בואי נעזוב" שכתב יחד עם עילי בוטנר,
ו"אני סולחת" הנפלא של ג'וזי כץ
אין דרך טובה יותר להעביר לאנשים צעירים מסר עמוק ותרבותי על זהותנו הייחודית והאישית כיהודים וכישראלים, מאשר לעשות זאת דרך הזמר והשירים שהם הכי אוהבים
 
Facebook
 gtarbut@012.net.il    גל תרבות   טל' 08-9349720  פקס 08-9349733